Nasz zespół

JADZIAK Andrzej – prezes, główny technolog, energetyk, osoba, która nie boi się żadnych wyzwań. Nieustannie pogrążony w zadumie, szuka coraz to lepszych, efektywniejszych rozwiązań. Cel? Satysfakcja Inwestora. Prywatnie pasjonat okrętów oraz… żeglowania. Marzy o „perełce” w postaci Jeepa Wranglera i jeździe off road.

MAGIEŁDA Marcin – wiceprezes, projektant instalacji sanitarnych oraz technologicznych. Osoba o nieprzeciętnej wyobraźni przestrzennej, dla którego stacja robocza jest drugim domem. Kieruje się zasadą: każdy rysunek jest wart więcej, niż 1 000 słów. Na co dzień spokojny i opanowany.

WÓJCIK Jakub – asystent projektanta, odpowiedzialny za szybkie, sprawne i dokładne kompletowanie niezbędnej dokumentacji. Jedna z niewielu znanych nam osób, które do tej pory pracują track ball’em. Po pracy celnie rzuca w steel darta.

GAWOR Natalia – asystentka projektanta specjalizująca się w obliczeniach cieplno-przepływowych. W wykonywanej pracy kładzie nacisk na uczciwość i dokładną analizę problemu. Za główny cel stawia sobie samodoskonalenie i niezależność, zaś motywację do działania czerpie z możliwości zdobywania niezbędnych umiejętności technicznych i doświadczenia.

WAWRZYNIAK Anna - asystentka projektanta, pogromczyni wszelkiej korespondencji tradycyjnej. Otrzymując projekt opracowany przez Zespół Termotechu możesz mieć pewność, że to Ona dołożyła wszelkich starań abyś otrzymał wszystko w należytym porządku.

WILGA Filip - asystent projektanta, dla którego każdy detal jest ważny. Pasjonat systemów odprowadzania ścieków i ich oczyszczania. Rewolucjonista, który codziennie zadaje sobie pytanie "Jak można ułatwić sobie pracę?", co niejednokrotnie przyczyniło się do wprowadzenia nowych standardów w Naszej firmie. Dla niego AutoCAD zdradził wszystkie swoje najskrytsze tajemnice.

APOSTOLUK Elżbieta – specjalistka ds. księgowo-kadrowych. Odpowiedzialna za porządek w dokumentach oraz terminowość transakcji. Prywatnie pasjonatka aktywnego trybu życia, w tym nordic walking.

Oprócz tego nasza firma współpracuje ze specjalistami z zakresu konstrukcji, architektury, elektryki, automatyki, mechaniki, kosztorysowania, geologii i geodezji.


Termotech
+48 68 325 64 36


biuro@termotech.zgora.pl


ul. Zamkowa 6/6
65-086 Zielona Góra