Termotech odpowiedzialne projektowanie

Sprawdzam Was

Dlaczego warto zlecić opracowanie projektu?

Bezpieczeństwo

Wszystkie projekty wykonywane przez naszych specjalistów powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz aktualne przepisy.

Oszczędność pieniędzy

Współpracujemy ze specjalistami niemal z każdej branży. Działamy kompleksowo, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność realnych oszczędności.

Oszczędność czasu

Z największą przyjemnością zajmujemy się kwestiami formalno-prawnymi, co bezpośrednio przekłada się na oszczędność czasu naszych Klientów.

Dlaczego TermoTech?

Doświadczenie

Od przeszło 26 lat doradzamy, analizujemy, a także projektujemy wysokiej klasy obiekty oraz instalacje.

Pewność

Niemal wszystkie opracowane przez naszych specjalistów projekty, trafiły do realizacji. Stworzone na bazie naszych projektów instalacje osiągnęły zakładane parametry eksploatacyjne.

Zaufanie

Na swoim koncie mamy szereg zadowolonych Klientów Biznesowych, w tym dużych i powszechnie szanowanych koncernów przemysłowych. Nasza firma cieszy się powszechnym zaufaniem na rynku branżowym.Sprawdzam...

Współpraca

Działamy w oparciu o wiedzę, wieloletnie doświadczenie, a także ścisłe wytyczne naszych Klientów. Każde powierzone nam zadanie poddane jest wnikliwiej analizie tak, by finalnie Klient otrzymał optymalne rozwiązanie, w pełni dostosowane do jego potrzeb.

Atmosfera

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie szacunek i rzetelność. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Kierujemy się KODEKSEM HONOROWYM.

Innowacyjność

Specjaliści Termotech nieustannie poszerzają swoją wiedzę, opanowując tym samym kolejne nowinki technologiczne. Tworzymy innowacyjne rozwiązania oparte na wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościach, ale również nowoczesnym, zaawansowanym technicznie sprzęcie.


Termotech
+48 68 325 64 36


biuro@termotech.zgora.pl


ul. Zamkowa 6/6
65-086 Zielona Góra